Вітаємо в Альянс Франсез Запоріжжя!

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF DALF 2021

Наші послуги

Альянс Франсез м. Запоріжжя є частиною всесвітньої мережі Альянс Франсез. Він надає можливість українцям адаптуватись до інтернаціонального оточення та вимог розвитку сучасного світу, де культурний обмін, знання та солідарність грають ключові ролі.

Заснований у 1994 році як ініціативний комітет, під впливом українців, що розмовляють французькою мовою, Альянс Франсез міста Запоріжжя функціонує, використовуючи власні ресурси, хоча для певних місій отримує матеріальну та фінансову підтримку від посольства Франції в Україні або Французького інституту в Україні.

Запорізький Альянс знаходиться під управлінням Адміністративної Ради, що обирається на 3 роки Загальними зборами. Взяти участь у засіданні Загальних зборів можуть усі члени Асоціації Альянс Франсез міста Запоріжжя. (Назви керівних органів виправила відповідно до установчого документу, який знаходиться на сайті Міністерства юстиції).

Z

Осередок французької культури

Альянс Франсез міста Запоріжжя має за мету популяризувати французьку мову та культуру...

Альянс Франсез міста Запоріжжя має за мету популяризувати французьку мову та культуру країн, де нею розмовляють. Заснований у 1994 році, Альянс Франсез Запоріжжя відіграє роль як культурного центру, так і мовної школи. Наш центр є представництвом всесвітньої організації Alliance Française, заснованої у Парижі у 1883 році та працює під патронатом Посольства Франції в Україні.

Z

Вивчення французької мови

Альянс Франсез м. Запоріжжя допоможе швидко та якісно вивчити живу французьку мову ...
Альянс Франсез м. Запоріжжя допоможе швидко та якісно вивчити живу французьку мову за найсучаснішими французькими методиками; отримати консультацію щодо навчання за кордоном та підготуватися до вступу в будь-який французький чи канадський ВНЗ. Ми також пропонуємо вільний доступ до ресурсів медіатеки та Культуртеки.
Z

Міжнародні іспити з французької мови

Альянс Франсез м. Запоріжжя – сертифікований центр з прийому міжнародних екзаменів DELF/DALF...
Ми допоможемо підготуватися та скласти міжнародні іспити DELF/DALF і TEF/TEFАQ безпосередньо в Альянс Франсез Запоріжжя і отримати диплом з Франції.
Z

Події та міжкультурне спілкування

Альянс Франсез м. Запоріжжя пропонуємо безкоштовну участь у всіх культурних заходах...
Альянс Франсез м. Запоріжжя заохочує міжкультурне спілкування завдяки винятковому оточенню: мовні курси, культурні фестивалі, дні Франкофонії, фотовиставки та виставки картин , концерти, театральні вистави , які роблять вагомий внесок у культурне життя міста. Ми пропонуємо безкоштовну участь у всіх культурних заходах, організованих Альянс Франсез м. Запоріжжя.

Завітайте до Альянс Франсез, щоб відкрити для себе Францію та франкофонний світ!

Наші викладачі отримали професійну підготовку та опанували сучасні методи викладання французької мови.

Викладачі

Курси французької для всіх рівнів володіння – від початківця (А1) до просунутого користувача (С1).

Рівні

 Ми організовуємо культурні заходи, щоб учні могли наблизитися до Франції та практикувати французьку мову.

Події

В Альянс Франсез працюють носії французької, щоб навчити вас сучасної та живої мови та познайомити з культурою.

Носії мови

Команда Альянс Франсез м. Запоріжжя