5 причин вчити французьку

1/ Навчатися

Франція та інші країни франкофонного простору надають майбутнім студентам безліч можливостей здобути якісну освіту: в одної лише Франції понад 70 університетів, а до того ж ще й сотні спеціалізованих навчальних закладів, шкіл комерції та інженерних шкіл, тощо. У 2019 майже 3 мільйони франкофонних студентів, отримавши освіту у Франції, стали висококваліфікованими спеціалістами. Ця освіта — серед найдоступніших у світі. Приймати студентів зі всього світу — давня французька традиція. Серед інших не англофонних країн саме Франція є найгостиннішою у наданні освіти іноземцям (які складають 12% від кількості студентів у французьких ВНЗ). Крім того, вивчення французької мови відкриває двері до інших чудових університетів, зокрема, Бельгії, Швейцарії і Канади! Тому вивчення французької мови підчас здобуття початкової та середньої освіти може стати перевагою! Щоб дізнатися більше — відвідайте нашу сторінку Навчання у Франції або Campus France Ukraine.

2/ Працювати

Французька мова відкриває багато можливостей у бізнес-сфері. Це офіційна мова основних міжнародних організацій — Організації Об’єднаних Націй, Європейського Союзу. Володіння французькою відкриває шлях до всіх міжнародних організацій та великих компаній. Французька мова надає доступ до потужного та зростаючого економічного простору. Носії французької мови — це майже 300 мільйонів потенційних споживачів, і ця цифра щодня зростає. Таким чином, франкомовні території генерують майже 10% світового багатства, а Франція є п’ятою за величиною економічною державою у світі, крім того, вона є однією з країн, найбільш відкритих для інвестицій та підприємництва. В Україні, наприклад, за розвиток підприємництва та економічних обмінів з Францією відповідає Торгово-промислова палата. Крім того, Франція для України є важливим комерційним партнером (4-й європейський постачальник) та ключовим інвестором. На території України створено 160 французьких компаній, на них працює майже 300 000 людей, що робить Францію провідним міжнародним роботодавцем в Україні! Для вивчення економічних відносин між Францією та Україною відвідайте веб-сайт Економічної служби Посольства Франції в Україні.

3/ Розвиватися

Знання французької мови відкриває двері до динамічної, багатої та сучасної культури, яка сягає за межі Франції завдяки незліченним творам мистецтва, зокрема кінематографічним (Франція є провідним виробником та споживачем фільмів у Європі, а її кіно є всесвітньо відомим) і музичним (наприклад, французький реп і електронна музика є одними з найбільш динамічних та інноваційних у світі). Франція — спадкоємиця багатої, різноманітної та глибокої старовинної культури. Великі філософи та поети відзначили її історію: розмовляти французькою — це відкривати для себе як філософію Руссо, так і поезію Леопольда Седара Сенгора й Еме Сезара. Альянс Франсез організовує у Запоріжжі заходи, присвячені французькій культурі. Тут ви знайдете програму французької весни у Запоріжжі.

4/ Подорожувати

Французька мова дає можливість подорожувати куди заманеться: від Африки до Канади. Володіння французькою дозволить вам відкрити куточки світу з багатою історією та культурою. Від замків Луари до ринків Марракеша через затоку Святого Лаврентія — для носіїв французької мови відкритий цілий світ! Переходьте за цим посиланням, щоб організувати подорож до Франції!

5/ Відкритися світу

Французька — мова майбутнього та минулого, культури та бізнесу. Знати французьку — цінне уміння взагалі, а до того ж це перевага у навчанні та професійній діяльності. У глобалізованому світі, де знати англійську — це необхідність, вивчення французької мови дозволить вам виділитися і відкритися для одного з найдинамічніших культурних та економічних світів. Зважилися? Тоді ласкаво просимо на наші курси та навчальні модулі! Приєднуйтесь до великої спільноти тих, хто розмовляє французькою!

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF DALF 2021

Наші послуги