Курси французької мови для дорослих

Заняття проходять у невеликих групах до 10 осіб від початкового рівня А1 до найвищого С2 вдень і ввечері. Ви почнете розмовляти французькою вже з першого заняття!

Вартість навчання у групі — 100 грн за годину

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: розуміння усного та письмового тексту, письмо, говоріння.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF-DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курси французької мови для дорослих

Групи формуються за рівнем володіння мовою: від А1 до В2. Тривалість навчання на кожному рівні визначена CECRL (Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти) та повідомляється студентам на початку курсу.

Елементарний користувач – рівень А1

Ви розумієте та використовуєте слова та прості речення у повсякденних ситуаціях: представити себе або інших, купити щось, розказати про своє дозвілля, тощо

Елементарний користувач – рівень А2

Ви розумієте ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, роботи, тощо.

Незалежний користувач – рівень В1

Ви розумієте основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля, подорожі, тощо. Ви можете просто висловитись на знайомі теми, описати досвід, події, сподівання, мрії тощо. Ви розумієте більшу частину інформації телепередачі.

Незалежний користувач – рівень В2

Ви розумієте основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, телепередачі, фільми, у тому числі й дискусії за фахом. Можете чітко, детально висловитись на широке коло тем, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

Досвідчений користувач – рівень С1

Ви розумієте достатньо складні та об’ємні тексти. Можете висловлюватись швидко і спонтанно, чітко, логічно, детально на складні теми у cуспільному житті, навчанні та роботі.

Досвідчений користувач – рівень С2

Ви можете розуміти без утруднень практично все, що чуєте або читаєте. Можете висловлюватись спонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки смислу у доволі складних ситуаціях.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якісні знання

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Сучасне обладнання полегшує процес навчання

Обладнання

Результативне навчання – досягнення мети

Мета

Курси французької мови в Запоріжжі для дорослих

​Вартість навчання у групі — 100 грн за годину

100

грн / година

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Запоріжжя допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!