Ми пишаємося результатами…

Наталія Косміна

Наталія Косміна

У 2011 році вона отримала грант від уряду Франції та продовжила навчання в університеті Гренобльських Альп на факультеті комп’ютерних наук.

Сьогодні Наташа, спеціаліст з інформатики INRIA Rennes, представляє свої винаходи на міжнародних технічних виставках у Парижі. Остання технічна розробка Наталії – це можливість керувати дронами та побутовою технікою силою думки.

Катерина Орлова

Катерина Орлова

Катерина – спеціаліст з менеджменту та маркетингу.

Закінчила паризьку бізнес-школу ESCP Europe зі ступенем магістра з міжнародного управління проектами. Зараз живе в Києві і працює в Total Ukraine помічником французького керівника з питань бізнесу та менеджменту.
Тетяна Редько

Тетяна Редько

Випускниця Запорізького національного технічного університету Тетяна продовжила навчання у Франції, в Університеті Труа, регіон Шампань.

Через високий попит на інженерію у Франції, Таню підвищили до інженера-розрахунку в міжнародній технічній кампанії Sogeti High Tech.
Арман Сарибекян

Арман Сарибекян

Арман закінчив Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій.

Вивчав і вдосконалював французьку мову в Альянс Франсез Запоріжжя. Протягом 7 років (з 1996 по 2002) він був членом Альянсу франко-аматорського театру. Лауреат і переможець театральних фестивалів у Турі, Дюнкерку, Авіньйоні (Франція), Льєжі (Бельгія), Дебрецені (Угорщина). Випускник Паризької драматичної школи, в 2009 році виграв театральний конкурс для трупи «Театр дю Солей» Аріанни Мнушкін на Театральну премію Мольєра. Виступає у Франції, Канаді, Бразилії, Чилі, Данії, Швеції, Індії, проводить майстер-класи на запрошення Міністерства культури Бразилії.

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF DALF 2021

Наші послуги