Logo Alliance Française

Курси французької для дорослих

100 грн/год

Заняття проходять у невеликих групах до 10 осіб від початкового рівня А1 до найвищого С2, як вдень так і ввечері. Ви почнете розмовляти французькою вже з першого заняття!

Курси французької для дітей (8-12 років)

130 грн/год

Діти, як правило, більш інтуїтивні, менш тривожні та краще здатні сприймати звуки та ритми нової мови.

Альянс Франсез розробив курс, спеціально для дітей від 8 років, заснований на комунікативному та ігровому підході, щоб стимулювати та покращити їх знання мови в теплій атмосфері серед друзів, з якими Ваша дитина захоче зустрічатися щоразу. Безперечна перевага для майбутнього Ваших дітей!

Індивідуальні заняття

350 грн/год

Ви сором’язливі або дуже зайняті, і ви хотіли б навчатися у своєму власному темпі або поглибити певні лінгвістичні аспекти, або ж скористатися повною увагою вчителя? Наші індивідуальні заняття розроблені відповідно до ваших вимог та обмежень, щоб дозволити вам досягти своєї мети.

Підготовка до іспитів

За вимогою

Якщо ви хочете підготуватися до складання іспитів DELF-DALF, TEF, TEFaQ, TEF Canada, цей курс ознайомить вас із форматом іспитів та порадами і тонкощами для їх складання. Ви будете мати знання, необхідні для складання обраного іспиту.

Курси французької для спеціальних потреб та для підприємств

За вимогою

Французька мова для конкретних потреб дозволяє вивчати французьку для вирішення конкретних задач в окремій області.

Пройти співбесіду на роботу та працювати у франкомовній компанії? Розмовляти французькою, щоб мати можливість брати на себе нові обов’язки? Навчитися писати супровідні листи? Або просто навчитися спілкуватися зі своєю новою франкомовною родиною? Все можливо, тому що навчання французької для
спеціальних потреб на 100% адаптоване до Вашої особистої ситуації та мети!

Заняття онлайн

За вимогою

Заняття з французької мови в невеликих групах або індивідуально розроблені відповідно до Ваших цілей. Відбуваються онлайн за допомогою платформ Skype, Zoom чи віртуальних класних кімнат.

Курси французької для підлітків

120 грн/год

Заняття з французької за методиками, адаптованими для навчання саме підлітків (13-16 років) та студентів (18-23 роки). Заняття проходять вранці, вдень чи після обіду. Усі ситуації та теми відповідають потребам та інтересам підлітків.

Наші викладачі будуть заохочувати учнів спілкуватися та взаємодіяти французькою та допомагати їм покращувати розуміння та висловлювання французькою.

Ці заняття дадуть можливість навчатися у французьких університетах, отже, сміливо готуйте майбутнє Вашої дитини вже сьогодні!

Будьте в курсі новин Альянсу