Книжкова толока в Козак палаці

С 21 по 23 октября Альянс Франсез Запорожья принимал участие в международном литературном фестивале "Книжкова толока 2016".

Наша команда представляла запорожским читателям французскую медиатеку  Альянс Франсез (художественную литературу на французском языке, произведения французских авторов, переведённые на украинский язык при поддержке программы содействия издательскому делу "Сковорода", французские периодические издания), а также электронный ресурс - Культуротеку.

Также жители города, посетившие "Книжкову толоку 2016", смогли увидеть уникальную фотовыставку "Майдан" знаменитого французского фотохудожника Алана Родье.

"Ален розповів, що з 2013 року живе в Києві, де винаймає квартиру поруч із Хрещатиком. Коли почався Майдан, художник не надав цьому особливого значення, оскільки, за його словами, для Франції суспільні протести - звична справа.  Ален багато мандрує, і одного разу він знову поїхав - якраз в день першої смерті, коли був убитий Сергій Нігоян. Дізнавшись про це, Родьє пригадав, що серед його фотографій був знімок Нігояна. З цього моменту почалось створення особливої виставки". 

Поділитися: