Вечори Французького Кіно

Щорічний фестиваль найгучніших французьких кінопрем'єр. Посольство Франції в Україні, Французький Інститут, Alliances Françaises запрошують запорожців на прем'єру французьких фільмів 2019 года!

 Дата: З 6 лютого. Щоб дізнатися детальний розклад, стежте за рекламою

Місце: Кінотеатр ім. Довженка

Програма:

Нотр-Дам / Notre dame

Трейлер

Реж.: Валері Донзеллі -2019 - 88 хв У ролях: Валері Донзеллі, П'єр Деладоншам

Романтична комедія

Мод Крейон народилась у Вогезах, але живе у Парижі. Мод – архітектор та за сумісництвом – мати двох дітей. Випадково, вона перемагає у грандіозному конкурсі, організованого мерією Парижа, по реставрації площі собору Нотр-Дам... Вона маневрує між новою професійною можливістю, першим юнацьким коханням, що так несподівано з‘являється в її житті, та батьком дітей, з яким ще остаточно не розійшлася. Вона має зіштовхнутися з цією «бурею життя», щоб самоствердитися і, нарешті, стати вільною.

Особливі / Hors normes

Трейлер

Реж.: Олів'є Накаш, Ерік Толедано – 2019 -114 хв

У ролях: Венсан Кассель, Реда Катеб, Елен Венсан

Драма

Вже 20 років Бруно і Малік живуть у світі, який ми часто не помічаємо – у світі дітей-аутистів. У рамках двох спільних організацій вони навчають дітей із неблагополучних районів, щоб опікуватися випадками, класифікованими як «надто складні». Незвичний союз для особливих дітей.

Крихітка зомбі / Zombi child

Трейлер

реж.: Бертран Бонелло - 2019 - 103 хв
У ролях: Луїз Лабек, Вісланда Луїма

Драма

Гаїті, 1962 рік. Чоловік воскресає з мертвих і відразу ж відправляють працювати на плантаціях цукрової тростини. 55 років по тому, у престижному пансіонаті для дівчат ордену Почесного легіону у Парижі, гаїтянка підліткового віку відкриває своїм новим подругам таємницю, що переслідує її сім‘ю. Вона ніколи б не подумала, що цей секрет переконає одну з її подруг, яка, до речі, страждає від нерозділеного кохання, здійснити непоправне...

Портрет дівчини у вогні / Portrait de la jeune fille en feu

Трейлер

Реж.: Селін Сьямма -2019- 121 хв
У ролях: Адель Енель Ноемі Мерлан Валерія Голіно

Історична драма

Події фільму розгортаються у французькій Бретані XVIII століття. Молода художниця отримує замовлення на весільний портрет дівчини. Днями вона уважно вивчає свою модель, а ночами пише її портрет. Поступово героїні зближуються все сильніше.

Однієї чарівної ночі / Chambre 212

Трейлер

реж.: Крістоф Оноре - 2019 - 87 хв
У ролях: К’яра Мастрояні, Венсан Лакост, Камій Коттен

Комедія, мелодрама

Після 20 років подружнього життя, Марія вирішує розірвати сімейні стосунки. Вночі вона поселяється у готелі напроти дому, у кімнаті 212. Саме там, Марія може поглянути на своє життя - квартиру, шлюб і чоловіка з іншого боку. Вона ставить собі питання: чи правильно вона вчинила. І в її оточенні є немало людей, які мають відповіді на її запитання, і хочуть їй відкрити очі. 

Поділитися: