Стипендії уряду Франції та освітні проекти

Користуючись нагодою нагадуємо вам про деякі з подій французько-університетського співробітництва.

1. Відкрито конкурст стипендій уряду Франції, для навчання за магістерськими та аспірантськими програми:http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/BGF
Остання дата подання документів 15 березня

2. Конкурс французько-українських наукових проектів "Дніпро"
Новий конкурс "Дніпро" має бути відкрито у квітні цього року для здійснення спільних проектів в 2017-2018 роках. Слідкуйте за новинами на сайті МОН та Кампус Франс

3. Для всіх охочих відвідати Францію з метою вивчення мови чи ознайомлення з культурою розроблено новий додаток для мобільних телефонів France Immersion.

4. Зміни в процедурі отримання студентської візи
Від тепер список документів для отримання студенської довгострокової візи спрощено, ця інформація, ще не фігурує на сайті Посольства, але студенти більше не мають готувати такі документи:
1) свідоцтво про народженння з апостелем
2) довідка про несудимість з апостелем


5. Короткострокова наукова віза
Шановні колеги просимо звернути Вашу увагу, що при подачі на шенгенську візу, мета подорожі наукова діяльність, ви маєте надавати convention d'accueil, а також термін строку дії візи буде обмежений дією даного договору (convention), якщо ж ви хочете отримати шенгенську візу багаторазового в'їзду, доцільніше подавати документи на отримання короткострокової службової візи, але в такому випадку в офіційному запрошенні мова не може йти про здійснення наукової діяльності, а скоріше про проведення спільних зустрічей і т.д.

Поділитися: